четвер, 22 лютого 2018 р.

Уклонімося низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити…

  Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. За цю самопожертву українці їх канонізували (без чиновницької тяганини та церковних постулатів) – за велінням серця долучили до сонму Небесного воїнства на чолі з архистратигом Михаїлом. Аби захищали країну від лиха, пильнували й оберігали її з небес…

понеділок, 19 лютого 2018 р.

Благодійна акція "Допоможемо разом"

     Благодійність є досить популярною в наші дні. Люди стали більш відкритими і добрими. Справжня благодійність починається з доброго слова, сказаного вами комусь в поганий день, з щирої посмішки і любові.

четвер, 15 лютого 2018 р.

Акція "Зігрій воїна АТО"


У нашій школі пройшла акція "Зігрій воїна АТО". Всі учні школи взяли активну участь у благодійній  справі: зібрали теплі шкарпетки та перчатки для наших захисників. Аще сплели маскувальну сітку, яка допоможе воїнам захистити техніку  та свої укріплення.


ІННОВАЦІЙНІ МЕТОДИ ТА ФОРМИ ОРГАНІЗАЦІЇ ДОЗВІЛЛЯ ШКОЛЯРІВ (виступ на семінарі педагогів-організаторів)

    Ð ÐµÐ·ÑƒÐ»ÑŒÑ‚ат пошуку зображень за запитом "Дозвілля школярів зображення"

 Розвиток соціально-педагогічної роботи в Україні за останнє десятиріччя характеризується переосмисленням традиційних підходів до роботи з дітьми та підлітками, значними змінами та новаціями в цій сфері.


понеділок, 12 лютого 2018 р.

Аналіз роботи педагога-організатора з дитячими організаціями за І семестр 2017-2018 н.р.

Результат пошуку зображень за запитом "робота педагога-організатора"
     Основною метою виховної діяльності є створення оптимального соціально-культурного мікроклімату в закладі, який би сприяв творчому саморозкриттю, саморозвитку, дозволяв би учням легко освоїтись у своєму виховному просторі, спонукав би їх до діяльності, яка б дозволяла їм вступати в реальні відносини з оточуючим світом.

Технологія проведення шкільного свята у системі виховної роботи навчального закладу (випускна робота на курсах підвищення кваліфікації)

Результат пошуку зображень за запитом "Свято у школі зображення"
Вступ

Важливим завданням на сучасному етапі розбудови української держави є виховання школярів на гуманістичному, демократичному та національному принципах. Процес становлення незалежної демократичної України з її прагненням стати повноправним членом європейської спільноти передбачає всебічне утвердження в суспільному та індивідуальному бутті цивілізованих норм життя на основі загальнолюдських цінностей та духовних, моральних і культурних засад життя українського народу. Тому мета сучасного освітнього процесу - не тільки сформувати в учнів та вихованців необхідні компетенції, дати знання з різних предметів, а й виховати громадянина, сім’янина, професіонала, патріота; інтелектуально розвинену, духовно і морально зрілу особистість, готову протистояти викликам глобалізації життя.

неділя, 11 лютого 2018 р.

Інтелектуали серед нас

    11 лютого 2018 року в Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся чемпіонат Кубку Кіровоградської області з інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" серед школярів сезону 2017-2018 навчального року.


пʼятниця, 9 лютого 2018 р.

Склад шкільного парламенту дітей



Члени шкільного парламенту дітей:
Голова шкільного парламенту - Утюжова Олександра

Основні напрямки роботи комісій шкільного парламенту дітей


Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття. Ось чому необхідні пошук і підтримка учнівської молоді, чиї особистісні переконання спрямовані на активну участь у громадському житті, молоді, яка, має організаторські здібності, усвідомлює себе потенційним лідером, має бажання використовувати свою енергію та здібності заради інших.Цілком очевидно, що навички управління суспільством стануть надбанням людини тоді, коли участь в учнівському самоврядуванні сприятиме набуттю вихованцем необхідних знань, умінь і досвіду соціальної дії. Участь молодого покоління в учнівському самоврядуванні – важливий шлях і умова залучення учнівської молоді до радикальних перетворень, що відбуваються у нашому суспільстві. Найвідчутніші результати у формуванні соціально компетентної молоді дає широка варіативність учнівського самоврядування.

субота, 3 лютого 2018 р.

Сценарій свята-презентації класного колективу «Будьмо знайомі: ми – 5 клас!»

Результат пошуку зображень за запитом "свято-презентація 5 клас зображення"
Мета: розширювати знання учнів про культуру та традиції українського народу, активізувати творчу діяльність учнів, розвивати мислення, увагу,  творчі здібності та таланти, виховувати почуття відповідальності, дружби, взаємопідтримки,  любові до рідної землі. Продовжити роботу по згуртуванню учнівського колективу.

Заняття - тренінг «Життя та здоров’я – найвища цінність»

Пов’язане зображення
Мета:
 -     сприяти розумінню  цінності і неповторності людського життя і здоров’я,  розширити                  знання учнів про основні складові здорового   способу життя;
-        спонукати учнів до роздумів  над важливими життєвими  проблемами;   учити цінувати, берегти своє життя та здоров’я, визначати життєві цінності та приймати відповідальні рішення, робити вибір, від якого залежить майбутнє; сприяти формуванню ціннісного ставлення до свого здоров’я;
-       розвивати зв’язне мовлення.

Сценарій виступу дружини юних рятувальників «ЧП» ( «Час прийшов») на фестивалі дружин юних рятувальників

Пов’язане зображення

Тема: «Рятувальник – мужня професія, гордість країни
              Веде боротьбу за безпеку людини»
Мета: Розширити знання учнів про роль рятувальної служби та її значення у житті людей, удосконалювати знання правил поводження у надзвичайних ситуаціях; розвивати уміння самопрезентації; виховувати почуття відповідальності, дружби, взаємодопомоги, поваги до людей мужньої професії; розвивати творчі здібності.