Традиційно у листопаді в ліцеї проходить тиждень знань правил пожежної безпеки. Цьогоріч він проходив з 21 по 25 листопада під гаслом "Вогонь - біда, вода - біда, а без вогню і води ще більше біди!"
Традиційно у листопаді в ліцеї проходить тиждень знань правил пожежної безпеки. Цьогоріч він проходив з 21 по 25 листопада під гаслом "Вогонь - біда, вода - біда, а без вогню і води ще більше біди!"
Сьогодні, 26 листопада 2022 року виповнюються 90-ті роковини Голодомору – акту геноциду, який влаштував радянський режим проти українського народу у 1932-1933 роках. Цей День пам'яті відзначають щороку у четверту суботу листопада на підставі указів Президента 1998 та 2007 років.
💙💛 До Дня Гідності та Свободи лідери учнівського самоврядування разом із педагогом-організатором Носенко Н. К. підготували та провели інтелектуальну гру "Гідні бути українцями".
21 листопада наша держава відзначає День Гідності та Свободи. Цей день особливий для кожного українця, адже він змінив історію країни.
Щороку в третій четвер листопада увесь світ відзначає Міжнародний день відмови від куріння, або #NoSmokingDay. Його головна мета – сприяти зменшенню тютюнової залежності та максимально поінформувати суспільство про негативний та згубний вплив тютюну на здоров’я.
Булінг, дитяча жорстокість, дискримінація… Як із усім цим впоратися? Рішення є! Саме 16 листопада, у Міжнародний День толерантності, #International Day for Tolerance, є чудова нагода допомогти дітям зрозуміти інших, привідкрити завісу табуйованих тем та розвинути людяність.
16 листопада у світі відзначають Міжнародний день толерантності. Саме поняття «толерантність» з’явилося не так уже й давно. Щодо значення самого слова, то толерантність – це протилежність ворожості, антипатії, ненависті; це терпимість до людей, які чимось відрізняються від нас.
Вступ до школи – переломний момент у житті дитини. Він пов’язаний з новим типом стосунків з ровесниками й дорослими, новим видом основної діяльності (навчальної, а не ігрової).Тобто в житті дитини змінюється все: обов’язки, оточення, режим.
До Дня української писемності та мови за ініціативи лідерів учнівського самоврядування ліцеїсти взяли участь у фотофлешмобі "Нас єднає мова". Адже українська мова - це наша любов, наша окраса, наш генетичний код, наша непереможна сила.
Мова − це найважливіший засіб спілкування і пізнання та один із ключових факторів незалежності країни. Щороку 9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови.
Cеред сучасної учнівської молоді останнім часом надзвичайно загострилася проблема насильства, агресивних проявів. Такі стосунки отримали назву шкільний булінг, розповсюдження якого впродовж останніх років визнано в освітній практиці та є соціальною проблемою.
Щорічно 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови, запроваджений у 1997 році Указом Президента, в якому говориться: “На підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливості ролі української мови в консолідації суспільства постановляю: “Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця”.
Курс «Основи інформатики» стає у наш час одним із найважливіших шкільних предметів. Це пов’язано з тим, що у сучасному суспільстві комп’ютери використовуються у всіх сферах життя, і вчитися працювати на них необхідно починати якомога раніше. Суспільство «епохи інформації» вимагає від учня: